Podrobné recenze produktů

SteamBrush/DSC_0031.JPG

S párou? Ano. To je častá otázka mužů v případě, že žena doma řekne, že byla u kadeřníka a žehlil ji vlasy s párou. Hodinová přednáška o žehlení s párou by snad přesvědčila každého, že to musí být opravdová revoluce v úpravě vlasů. Není to jenom zajímavá pohádka, ale je to realita, která změnila krásu našich žen a pohodlí každé klienty v úpravě vlasů. Co si dnes ukážeme je alternativa žehlení s párou, která se jmenuje SteamBrush.

SteamBrush/DSC_0014.JPG

Krátce si představíme náš parní kartáč. SteamBrush je jednou z revolučních novinek s párou. Jedná se o snadnou a velice šetrnou úpravu vlasů. Pára nám pomáhá zmírnit působení vysokého tepla na kvalitu vlasu. Dobře víme, že pouze při optimální teplotě uděláme změnu tvaru vlasu na delší dobu než jen 45 minut než překonáte trasu mezi koupelnou a příchodem do práce.

SteamBrush/DSC_0022.JPG

SteamBrush používám v případě, že chci vyhladit krepaté, nerovné a neusměrněné vlasy. Můžu používat na umyté a vyfoukané vlasy. Stejně tak mi pomůže vyhladit vlasy, které jsou druhý a každý další den po umytí. V tomto případě potřebuji vlasy pouze usměrnit, ale nechci si je znovu umývat.

SteamBrush není klasická žehlička na vlasy. Slouží spíše na usměrnění a vyhlazení vlasů. Ne na úplné vyžehlení. Pokud vyžadujete úplně vyhlazení, tak doporučuji zvolit žehličku na dokonalé vyhlazení do rovna. Například Steampod od značky Loreal.

Líbí se vám SteamBrush a chtěli by jste si tento kartáč zakoupit.

Líbí se vám více naprosté vyhlazení do rovna se žehličkou Steampod.

SteamBrush/DSC_0003.JPG

SteamBrush/DSC_0025.JPG

SteamBrush/DSC_0027.JPG