Novinky kolekce

Podzim zima 2014/2015 IT LOOKS


 

Podzim zima 2013/2014 IT LOOKS


kolekce podzim 2013/14/INTER-itlooks_home-Ella.jpgkolekce podzim 2013/14/LOreal-Professionnel_IT-LOOKS-AW13-14.jpgkolekce podzim 2013/14/44359.png

Kdo řekl, že má být zima sombre? Nebyli to návrháři. Pro tuto sezónu přišel s módní inspirací další rozmar - rozzářit celkový vzhled. K tomu však nepotřebujete žádné neonové barvy! V oblékání vládne stříbrná, růžová-zlatá a bronzová. A v kolekcích naleznete také třpytky, flitry a ne moc běžné látky jako je hedvábí, lesklý satén, samet a kůži. Tak jako se rozzářila přehlídková mola, tak na sebe nenechali čekat ani kadeřníci a vizážisté. Metalické odlesky pronikly všude, jsou ženské a stylové.

kolekce podzim 2013/14/LOreal-Professionnel_IT-LOOKS-AW13-14_La-BOB.jpgNaprostým trhákem sezony je bob, podstatou je geometrický střih doplněný o hnědý odstín s odleskem blízkým bronzové.

Další trend pro podzim/zimu jsou vlasy uhlazené u kořínků a zvlněné v délkách. K tomu vynikají měděné a meruňkové odlesky.

Poslední varianta revoluce ombré je sombré (soft ombré – jemné ombré), které je jemnější a méně kontrastní než jeho předchůdci. Vytváří téměř nepatrné přechody mezi jednotlivými prameny, což působí velmi přirozeně.

Krátkým sestřihem svým vlasům určitě ulevíte. Nemyslete si ale, že platí pravidlo „čím kratší, tím méně práce“. Kolikrát dá právě tato délka zabrat mnohem víc než hříva do půli zad. V tomto případě se ale nebojte experimentovat, nosí se i vyholená část hlavy.

Stříbrná blond je jedna z barev, která se v kolekci vyskytuje nejčastěji. Evokuje čistý a velmi mrazivý vzhled, což je na zimu ideální...

Na podzim je naprosto perfektní volba zlatá až zlatorůžová barva, která se v kolekci vyskytuje také dost často...

I tmavovlásky si příjdou v kolekci It - Looks na své, účesy jsou oživené melíry, retro vzhledem, ombre stylem či uhlazeným mokrým vzhledem...

kolekce podzim 2013/14/ITlooks1.jpgkolekce podzim 2013/14/ITlooks2.jpgkolekce podzim 2013/14/ITlooks3.jpg